KURZ CHYTRÉ RODIČOVSTVÍ

Probuďte ve svých dětech nadání

Dejte jim lásku, sílu a odvahu být sami sebou

Kurz je určen rodičům dětí ve věku 2-6 let

Chytré rodičovství je pár kapek pedagogiky, psychologie a neurovědy v jazyce pro rodiče a k nim velká sklenice lásky a porozumění.

Z

Chcete jim dát do života to nej. Chcete umět děti nadchnout, podpořit je a mít z nich všestranně šikovné parťáky?

Z

Víte, že v něm „něco je“  Chcete zjistit, v jakých oblastech má vaše dítě náskok, v ČEM, KDY a JAK ho máte podporovat?

Z

Nemáte všechen čas na světě jen pro ně, i když byste možná chtěli. Rádi byste ho využili s dětmi na maximum tak, abyste je podpořili v jejich rozvoji?

Z

Chcete to umět jako prima máma. Láká vás možnost kurzu, který kombinuje výchovu a vzdělávání zároveň, hravě, zajímavě a lidsky?

Z

Nevěříte v biflování a zkostnatělé systémy učení. Zajímají vás témata jako multirozvojová výchova nebo jen vidíte, že budoucnost vzdělávání je jinde ?

Kurz obsahuje:

Úvodní test

v začátku kurzu si objasníte, v čem je vaše dítě výjimečné

Blok 1.

Budování důležitých základů a vzájemného porozumění

Blok 2.

Rozvoj inteligence, schopností a dovedností

Úvodní test

Bonusem ke kurzu je dotazník, ze kterého zjistíte silné stránky svého dítěte a ve kterých oblastech má nejlepší předpoklady k úspěchu. Ještě dávno před začátkem školy zjistíte, co mu půjde samo a které oblasti posilovat s pomocí jednoduchých aktivit tak, aby bylo všestranně šikovné a spokojené.

Blok 1.

Vybudujeme pevné základy, na kterých pak budeme stavět a postupně přidávat všechny další činnosti, které vedou k celostnímu rozvoji schopností i osobností dětí.

=

1. Pouto, zázemí a rozvoj sebevědomí

Chcete, aby se cítilo vaše dítě v bezpečí a mělo zdravé sebevědomí?

Zjistíte, jak dát dětem pevný bod jistoty, ze kterého mohou růst. Naučíme se u dětí rozvíjet pocit vlastní důležitosti, podíváme se na časté chyby, které snižují dětské sebevědomí a budeme je učit říkat ne ve správné chvíli.

=

2. Komunikace a motivace

Občas vám to neladí a domluvit se prostě nejde? To je normální…

Ale ono to není jen o slovech. Podíváme se na každodenní situace. Vyzkoušíte si, která metoda vám doma s dětmi funguje nejlépe. Zjistíte, jak na efektivní odměny a jak děti správně povzbuzovat.

=

3. Emoce

Bývá to jízda?

Nahlédneme do světa dětských pocitů, podíváme se na záchvaty vzteku a další rodičovské výzvy. Řekneme si kdy a jak nastavit hranice a jak dětem s emocemi pomoc. Naučím vás také, jak rozvíjet u dětí cit a empatii.

Blok 2.

Ve kterém se podíváme na konkrétní techniky, metody a aktivity, které rozzáří oči i mozek vašich dětí

=

4. Jak znásobit inteligenci vašeho dítěte

Být chytrý bude totiž vždycky výhoda a každý máme chytrost na něco jiného

V této části probereme jednotlivé rozumové schopnosti. Dostanete tipy na konkrétní činnosti, hry, pomůcky i na potraviny. Spolu s výsledky vašich testů se pak s dětmi budete moci zaměřit na rozvoj konkrétních schopností. Budete je tak umět správně podpořit v dětství i dospívání, během hry i učení.

=

5. Pamět, pozornost a relaxace

Proč vás vždycky porazí v pexesu, ale zapomíná si vyčistit zuby?

Podíváme se na možnosti dětského mozku a naučím vás několik her, technik a postupů, jak u dětí trénovat paměť a zlepšit pozornost. Odpočinek těla i mozku jsou stejně důležité a tak se naučíme krásné dětské relaxační techniky.

=

6. Rozvoj smyslů a učení prožitkem

Kolik smyslů zapojíš, tolikrát se učíš?

Proč se k učení skrze smysly, hrou a prožitkem pořád věnuje tolik odborníků, výzkumů, prestižních škol a úspěšných rodin?  V závěru kurzu si řekneme, jak efektivně využít svůj čas s dětmi, o významu samostatnosti a o rovnováze při vzdělávání dětí. Jak na to vše se zdravým rozumem a jak ho s dětmi neztratit.

 

Říkáte si „To zní skvěle, ale není toho moc…?
Nebojte, myslím jako rodič. A vše zvládnete ve svém tempu.

Jako máma vím, jak těžké je s dětmi si najít čas na jiné věci než povinnosti. Myslím na to a kurz je pro vás vytvořený tak, aby byl hodnotný a zároveň se dal časově zvládnout. Navíc k němu máte přístup po dobu 2 let, takže ho možná využijete ještě pro další své děti 🙂

Cena kurzu včetně bonusů je

2.770,- 1.880 Kč

Co je součástí kurzu:

Videa plná zajímavého a hodnotného obsahu

Krátká, ale obsahově nabitá videa plná praktických rad a tipů do života

Pracovní listy a PDF

Součástí kurzu budou i zajímavé materiály ke stažení a tisku

Praktické tipy ze života a praxe

Tipy nejen z mé pedagogické praxe, nejrůznější aktivity, hry, triky a pomůcky, testované na dětech

BONUS 1

Bonus od úžasné Terezy Horáčkové, která je lektorkou fyziojógy a průvodkyní maminek nejen po porodu. Má pro vás v rámci kurzu Chytré rodičovství speciální audiorelaxační nahrávku, která vám pomůže najít vnitřní mír i rovnováhu. Věděli jste, že hodina strávená ve stavu vědomí navozeném touto relaxaci se rovna 4 hodinám spánku?

BONUS 2

Pohybohry Sylvy Van Loon, která je zábavnou a zkušenou lektorkou pohybových her a aktivit pro děti a má v rukávu jedinečné tipy na pohybové hry u kterých se zaručeně zasmějete

BONUS 3

Tipy jak posílit imunitu a obranyschopnost našich nejmenších od skvělé poradkyně v oblasti zdraví a starostlivé babičky, Blanky Lorencové

Bonus 4

Logopedická bojovka Markéty Krausové

Příběhy s logoprevencí – bojovky, šipkované – děti vtáhnou plně do děje příběhu a za pomoci hravých aktivit si procvičí oblasti nezbytné nejen pro správný vývoj řeči – jedná se o rozvoj řeči, jemnou a hrubou motoriku, sluchové a zrakové vnímání, grafomotoriku, dechové cvičení aj.

 

 

Přístup ke kurzu Chytré rodičovství je po dobu 2 let!

Pojďme společně připravit děti na život. Ten nejlepší, jaký jim můžeme dát.

 Proč investovat do tohoto kurzu?

Investice do vzdělání, výchovy a rozvoje vašich dětí je k nezaplacení

Kurz je dostupný po dobu 2 let

K obsahu se můžete libovolně vracet a opakovaně si ho přehrávat

Spousta praktických tipů, her, materiálů a návodů, navíc komplexní obsah vám nahradí několik jiných jednotlivých kurzů

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište mi sarka@skolkaprozivot.cz

Kurzem vás provedu jako pedagog i jako máma.

Jmenuji se Šárka Růžičková a od roku 2003 se věnuji dětem ve školkách soukromých i státních, se zaměřením na ekologii i alternativní směry. A to jako učitelka i ředitelka, s odpovídajícím vzděláním i mnoha dalšími kurzy pro pedagogy i rodiče. Patří mezi ně Mensa NTC Learning, Neuroscience for parents, Mindfullness Parenting Practicioner, MAXÍK stimulační program, Muzikoterapie, Rozvoj emoční inteligence u dětí a mnohé další. Nepřestávám se nejen vzdělávat a učit se spolu s dětmi, ale především neustále obdivovat svět dětské radosti, fantazie a možností.