Děkuji za Vaši objednávku, kterou jsem v pořádku přijala a budu pracovat na jejím vyřízení. Mám pro vás skvělou nabídku, pokud ji využijete, pokračujte tlačítkem ANO, pokud chcete zůstat u původní objednávce, stačí kliknout na tlačítko „NECHCI“ a budete přesměrováni na platbu objednávky!

POZOR jste na neveřejné stránce –

tajná sleva pro vás ke koupi E-booku– SLEVA 50%

Kurz od učitelky rodičům s porozuměním a podporou

🟣 Chystáte se s dětmi poprvé do mateřské školky?

🟣 Nejste si jistí, co vás čeká a hlavně, jak to právě to vaše dítě zvládne?

🟣 Máte pochybnosti a přenášíte je na svoje dítě?

🟣 Chcete být v klidu a společně se s dětmi těšit na nové začátky ve školce?

Školka je velký krok a velká změna pro celou rodinu. Vím, jak náročné první dny i týdny mohou být. Často je ve hře ještě nástup do práce po dlouhé době anebo další malý človíček. Pro malé děti je opravdu těžké se s tím vším lehce vyrovnat. Najednou mají být velké, samostatné a všechno zvládnout. A mámy mají zvládnout předání svých dětí cizím lidem.

Když víte, co vás čeká a jak dětem pomoc, jde to ale lehce

 

Jsem učitelka i máma a vím, jak připravit co nejlépe děti i vás.

Vítala jsem ve školkách už nespočet malých dětí a utírala tisíce slziček. Přitom jich mohlo být jen pár kdyby:

⚪Děti byly připravené na odloučení

Měly s mámou a tátou nastavené svoje rituály (nejen při příchodu)

⚪Věřily si a uměly to, co je ve školce opravdu důležité

Maminky znaly triky a jak doma trénovat hrou

A věděly jak najít důvěru v paní učitelky, na co se ptát a čeho si všímat

V kurzu Poprvé do školky vás tohle naučím . Navíc vám dám nahlédnout za dveře třídy. Dozvíte se, jak to ve školce skutečně chodí, s čím vším se můžete potkat vy i děti. Na co si dát pozor a hlavně, z čeho si nedělat hlavu. Spousta obav bývá zbytečných a naopak mnohému se dá předejít.

Tento kurz ale není jen teorie o tom, jak být v klidu a co dětem o školce říkat a neříkat. Je hlavně plný skutečných situací, příkladů a zkušeností ze života učitelky. Ať už se chystáte do malé dětské skupiny nebo velké státní školky, ať máte dvou nebo čtyřleťáčka, poradím vám, jak na to.

S kurzem:

  • Budete vědět, jak dítě připravit před začátkem školního roku i jak postupovat v prvních dnech a týdnech

  • Dostanete praktické tipy a triky k nácviku dovedností (od hlavy až k patě, od smrkání po ponožky)

  • Zjistíte, jak jednoduše motivovat děti k samostatnosti

  • Jak dětem hrou školku přiblížit tak, aby se tam těšily

  • Budete umět dítěti vysvětlit, jak se zapojit do hry s ostatními

  • Dozvíte se, jak nastavit rituály, které usnadní loučení i pobyt ve školce

  • Naučíte se konkrétní techniky pro překonání nervozity

  • Budete mnohem klidnější a sebejistější

  • Budete se do školky těšit!

 

Jak to probíhá?

E-mailem vám přijde přístup ke všem 12 videím, která si shlédnete podle potřeby. Žádné stresy, že něco nestihnete, nebudete mít čas, budete na dovolené a další. Všechno se dozvíte v čase a tempu podle sebe. Celkem vám přijdou 4 e-maily, ve kterých bude 12 videí + materiály. Namátkou to jsou videa o oblékání, adaptaci, socializaci dětí, odchodech z domova i rituálech v šatně, relaxaci a mnohé další

Do kurzu máte přístup do konce roku 2022, takže se ke všem tipům můžete vracet i po začátku školního roku a hlavně během adaptace.

K tomu vám na e-mail dorazí také všechny materiály, PDF, tipy na hry a aktivity

Cena za kurz formou videí a materiálů na e-mail je JEN PRO VÁS V RÁMCI AKCE K E-BOOKU SLEVA 50% místo 990 Kč jen 495 Kč.   

Věřím, že za klid v duši a úsměv při odchodech z domova do školky, tahle investice v ceně jedné hračky rozhodně stojí. 

Tímto kurzem prošlo skoro 500 úžasných maminek. A co o něm řekly?

Andrea Minaříková „Měla jsem pořád pocit, že se musíme nějak o to připravovat, ale absolutně jsem nevěděla jak a na co. Váš kurz mi v této nejistotě pomohl, jsem klidnější. Snad budou paní učitelky ve školce alespoň trochu jako vy – milé, vnímavé k potřebám děti. Děkuji za skvělý kurz.“

Daniela Zubinová : „Kurz mi pomohl připravit se na velkou změnu jak psychicky tak prakticky. Mnoho věcí mě samotnou nenapadly, na co si dát pozor a pod.“

Adéla Ondroušková „Jsou tam skvělý rady jak pracovat s dětma. Dokonce když dcera poslouchala se mnou, hned chtěla zkoušet vše, co jste doporučovala“

Žaneta Havelcová : Pro prvorodiče je kurz perfektním průvodcem “Jak se připravit na školku”, pro rodiče, co už nějaké školkové dítko doma někdy měli, může být kurz přesto také přínosný, neboť každé dítě je jiné, každé ten velký den prožije jinak a je fajn k dítěti přistupovat individuálně.

Kristýna Palmová : Kurz je jednoduchý, časově nenáročný. V kurzu jsou skvělé rady jak se něco naučit formou hry . Pomohly mi tipy jak a na co se ptát paní učitelky, hlavně co se týká jejího přístupu k dětem (jak řeší vztekání, nejedení, pláč..)

Klára : Kurz byl skvělou přípravou do školky a obsahuje fakt všechno. Od praktických věcí – jak to ve školce funguje, jak je organizován den, co děti dělají, jak je to s jídlem, hygienou a vycházkami, co mají mít s sebou až po konkrétnější věci ohledně adaptace, přípravy na školku, tipy, jak některé věci nacvičit už doma apod. Všechno jsou rozhodně přínosné informace, které se hodí.

Časté otázky:

Ano, kurz zvládnete i s dětmi, i na dovolené a přístup máte do konce roku, můžete se ke všemu vracet i během nástupu do školky nebo různých situacích během roku.

Ano, ať už jdete do práce nebo zůstanete doma, odnesete si tipy pro každou situaci

Ano, děti můžou koukat na kurz s vámi 🙂

Přeji vám, ať máte štěstí na skvělou školku a máte z ní radost:)!

Šárka